Jesteśmy producentem akcesoriów wyposażeniowych wnętrz kabin samochodów ciężarowych i dostawczych. Nasze produkty znacząco wpływają na poprawę komfortu pracy i odpoczynku, ułatwiają utrzymanie porządku, oraz dają możliwość zindywidualizowania wyglądu wnętrza kabiny zgodnie z własnymi preferencjami. W ofercie firmy znajduje się obecnie kilka tysięcy pozycji przy czym jest ona sukcesywnie rozwijana. Tak szeroki asortyment ułatwia wybór odpowiedniego produktu i daje możliwość tworzenia własnych, unikalnych konfiguracji wyposażenia.

3 SERIE PRODUKTÓW:

Seria CLASSIC

Podstawowa seria naszych produktów, obecnie najbardziej rozpowszechniona na rynku wśród akcesoriów do samochodów ciężarowych i dostawczych… czytaj więcej.

Seria RGB

Rozwinięciem skrótu RGB jest podział kolorystyczny serii na 3 indywidualnie przygotowane kompozycje: Red Design, Golden Design i Blue Design. Każda z kompozycji posiada… czytaj więcej.

Seria ELEGANCE

Seria ELEGANCE została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, a jej niewątpliwym atutem jest spójny i estetyczny dobór materiałów, dzięki czemu… czytaj więcej.